Urząd Gminy w Tłuchowie

Program MOGĘ w Gminie Tłuchowo zakończony sukcesem

Ocena 0/5

 

 

Zakończyła się realizacja drugiej edycji Programu MOGĘ, w którym uczestniczyła młodzież z terenu Gminy Tłuchowo. Udział w projekcie był dla uczestników okazją do zdobywania nowych doświadczeń, rozwijania samodzielności oraz budowania relacji opartych na współpracy i wzajemnym wsparciu.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Pani Wioletty Krzysztoforskiej za zaangażowanie, wsparcie organizacyjne oraz działania na rzecz rozwoju młodzieży w naszej gminie. Wyrazy wdzięczności składamy również Pani Joannie Tomaszewskiej za opiekę nad uczestnikami, pomoc w realizacji działań projektowych oraz codzienne wsparcie młodzieży podczas trwania programu.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom zaangażowania i aktywności oraz życzymy dalszych sukcesów i odwagi w podejmowaniu nowych wyzwań.

 


 
 
 
 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności